PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

Teist kõigist inspireeritud

Citroën on juba 100 aastat rahvast ratastele aidanud, kuid see ei ole kaugeltki veel kõik!

Citroën on alates 1919. aastast olnud üks peamisi suunanäitajaid sõidukite kättesaadavaks tegemisel laiemale tarbijaskonnale. Tänaseks on firma astunud elektrisõidukite ajastusse ning paneb uued tuuled puhuma ka selles valdkonnas.
Nõudmised sõidukitele liikumisvajaduste rahuldamiseks on pidevas muutuses ning muutused, millega kaasas käia, puudutavad ühtviisi nii trendi- kui ka keskkonnateadlikkust, andes Citroënile impulsi nende vajaduste rahuldamiseks tuginemisel selleks elektriliste lahenduste kasutamisele! Praeguseks on sellel, juba auväärselt sajandipikkuse kogemusega firmal pakkuda välja mudelivalik, kuhu kuuluvad lisaks sisepõlemismootoriga mudeliversioonidele nii elektrisõidukid kui pistikhübriidid, mis on kõik inspireeritud just TEIST endist ning teie igapäevastest liikumisvajadustest ja autokasutusest.

Kuidas suhestute teie elektrisõidukiga?

 

Citroëni pistikhübriid

 

Nädalas sees soovite sõita puhtalt elektri jõul ja nädalalõppudel soovite valmidust muretuteks võimalusteks pikemateks väljasõitudeks. Igapäevasteks sõitudeks puhtalt elektri jõul on teil võimalused oma sõiduki hõlpsaks laadimiseks elukohas, töökohas ning avaliku kasutusega laadimispunktides. Loe lisa Citroëni pistikhübriidide kohta.

 

Tavapäraselt sõidate te oma suhteliselt lühikesi, igapäevaseid marsruute ja teil on teie teel hõlbus juurdepääs laadimislahendusele. Soovite kokkuhoidu, keskkonnasäästu arvelt seejuures järeleandmisi tegemata. Tehke tutvust Citroëni elektrisõidukite pakkumistega.

„KUI PIKA MAA SAAN MA OMA ELEKTRISÕIDUKIGA LÄBIDA?”

Kõik oma igapäevased sõidud teete ära keskmiselt 1 kuni 2 laadimisega nädalas. Lisaks on teil vajaduse korral võimalus leida hõlpsalt kõik teile teepeale või selle lähedusse jäävad laadimispunktid. Uus C5 Aircross Hybrid SUV linnamaastur on läbisõiduulatusega sõitmisel täies mahus elektri jõul 55 km WLTP järgi mõõdetuna. Elektrisõidukite mudelivalikut puudutavas osas jääb läbisõiduulatus vahemikku alates 150 kuni 200 km. Rohkem teavet konkreetse sõiduki läbisõiduulatuse kohta leiate vastavate sõidukite lehtedelt. Sõidukite tehnilised spetsifikatsioonid on lisaks saadaval veel ka allalaadimise teel.
Lisaks on oluline pidada meeles, et teie sõiduki tegelik läbisõiduulatus sõltub lisaks veel mitmest asjaolust:
Sõiduki koormatus
Teie sõidustiil
Sõitmine tasasel maastikul või mägistel teedel
Kütte- ja kliimaseadme kasutamine

„KUIDAS JA KUS SAAN MA OMA SÕIDUKIT LAADIDA?”

Ükskõik kas teie juures elukohas, töökohas või siis väljasõitudel leiate alati endale sobiva laadimislahenduse. Levinuim laadimisviis on laadimine elukohas: laadimisel elukohas on teil võimalus kasutada ära aegu, kui elekter on saadaval soodustariifiga. Lisaks avaneb järjest rohkem võimalusi laadimiseks töökohal ning igapäevaste toimingute sooritamisel teepeale jäävates laadimispunktides. Citroëni ühenduvusega teenused on töötatud välja teie jaoks eesmärgiga hõlbustada teile nii laadimispunktide leidmist kui ka tasumist laadimiste eest.

„„KUIDAS TOIMUB LAADIMISJAAMA PAIGALDAMINE MINU ELUKOHTA””

Ükskõik kas te elate individuaalelamus või kortermajas, Citroën on teile alati toeks ja viib teid kokku oma, partnerettevõttest paigaldajafirmaga. Teie elu muutmiseks veelgi lihtsamaks ja muretumaks on teile esinduse poolt tagatud täisteenindus. Pärast teie vajaduste kindlaksmääramist ja eelkalkulatsiooni kooskõlastamist tellib paigaldaja kohe ära kõik vajalikud seadmed ja tarvikud. Lisaks on teiega kogu protsessi kestel pidevalt ühenduses teie müügiesindaja, kes jälgib, et paigaldus kulgeks korrektselt.

Töölaua versioon