PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

Uus ë-C3

Ülim mugavus

Citroëni esmaklassilist mugavust pakuvad Citroën Progressive Hydraulic Cushions® vedrustus koos Advanced Comfort istmetega.

Lihtsus

320 km sõiduulatusega (WLTP) ja kiirlaadimisega 20%-lt 80%-ni 26 minutiga on ë-C3 ideaalne igapäevasteks sõitudeks.

Täielikult varustustatud

Muretuks ja mugavaks kulgemiseks on ë-C3 mudel on varustatud viimase põlvkonna info-, ühenduvus- ja meelelahutussüsteemiga ning ohutus- ja turvavarustusega.

TÄISELEKTRILINE JA UHKELT EUROOPA PÄRITOLU

Võrratu mugavus

Linnaautode kategoorias on ë-C3 mudel esimsesena varustatud ainulaadse hüdraulilise vedrustusega, mis tagavab mugavalt sujuva sõidu. Kõrgemast klassist mugavust, pehmust ja toestust pakuvad Citroën Advanced Comfort® istmed. Tundke rõõmu müravabast ja keskkonnasäästlikust sõidust. 

Elektrisõiduki lihtsus

Uuel  platvormil väljatöötatud  ë-C3 mudel on 44-kwh akuga, mis võimaldab sõiduulatuse kuni 320 km (WLTP) ja aku laadimise 20% kuni 80% vaid 26 minutiga.  Uus ë-C3 mudel on täiuslikkuse kehastus kõikideks igapäevasõitudeks. MyCitroen rakendusega saab ülevaate laadimisest, energia tarbimisest, saadavalolevatest laadimisjaamadest ning oma teekonda planeerida. 

Täielikult varustustatud

ë-C3 mudeli pardal on teie käsutuses 10,25’’ puutetundlikult keskekraanilt juhitavate funktsioonidega info- ja meelelahutussüsteem, Apple Carplay ning Android ning hulk juhtnuppe uuttüüpi roolil.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon