PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika


CITROËN AMI 100% ELEKTRILINE

AMI, MOBIILSUSLAHENDUS KÕIGILE 100% ELEKTRI JÕUL

AMI on Citroëni vastus teie uutele liikumisvajadustele, lühemate sõitude tegemiseks ja rohelise mõtteviisi toetamiseks. Tegemist on peavoolust eristuva tootega: 2 istekohta, 100% elektriline, ülimalt kompaktne, mugav ja kohandatav. See on kättesaadav kõigile ja igal ajahetkel: sõitmiseks puudub vajadus B-kategooria juhtimisõiguse järele*, igati konkurentsivõimeliste pakkumistega vastavalt just teie soovidele.
* puudub vajadus B-kategooria juhtimisõiguse järele; samas on vajalik AM-kategooria juhtimisõiguse olemasolu

 

PUUDUB VAJADUS B-KATEGOORIA JUHTIMISÕIGUSE JÄRELE*

AMI on nagu iga teine väike linnaauto, kuid AMI rooli võite istuda ka ilma B-kategooria juhtimisõiguseta. Tegemist on mopeedautoga, mis tähendab, et rooli võib istuda alates 14 eluaastast, tingimusel et olemas AM-kategooria juhtimisõigus. See lühikeste otsade sõitmiseks ideaalne sõiduk on ahvatlev valik absoluutselt kõikide vanuserühmade jaoks.

AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus.
AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust või piiratud juhtimisõigust ei nõuta isikult, kes on sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari.
Vt lähemalt Transpordiameti kodulehelt.

 

LAADIMINE TAVAPÄRASEST VOOLUVÕTUPESAST

AMI on elektrisõiduk, mille laadimine on sama lihtne kui nutitelefoni laadimine. Laadimiseks piisab pardalaadiaja juhtme lihtsast ühendamisest vooluvõrku. Akude täiemahuline täislaadimine kestab alates juhtme ühendamise hetkest tavapärasesse 220V pistikupessa vaid kolm tundi. Spetsiaalse juhtme kasutamisel saab AMI laadida ka avalikust laadimispunktist või Wall Box laadimiskilbist.

 

LÄBISÕIDUULATUS TÄISLAETUD AKUDEGA 75 KM

AMI on muidu nagu elektriline jalgratas, kuid see võimaldab teile pikemaid sõite. Ideaalne vahend arvukate lühikeste otsade sõitmiseks, kuna selle läbisõiduulatus täislaetud akudega on kuni 75 km: seda on rohkem, kui tavapäraselt linna- ja linnalähiliikluses kasutajate poolt igapäevaselt läbisõidetav keskmine kilometraaž.

 

HETKEGA ISIKUPÄRASTATAV

AMI on nagu iga teinegi väike linnaauto, aga mitte selline nagu naabril! AMI juues on saadaval ise hõlpsalt paigaldatavate tarvikute komplekt, mis sisaldab sõiduki väljanägemist tuunida võimaldavaid detaile (võrgud asjade hoidmiseks ustel, matid, panipaigad, käekoti hoidik). Sõiduki välimus on harmoonilises kooskõlas sõiduki sisemusega, seda neljas isikupärases värvivalikus (MY AMI GREY hall, MY AMI BLUE sinine, MY AMI ORANGE oranž, MY AMI KHAKHI rohekashall) rõhuasetusega rataste ilukilpidel, kere tagaosale paigaldatavatel kleebistel ja uste kaitsekatetel.

 

VAADAKE SEDA TUTVUSTAVAT VIDEOT!


 

 


Garantii: 2 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon