PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

Citroëni pistikhübriid

NAUTIGE Ë-COMFORT MUGAVUST

Teie suunurgad viivad üles Citroën Progressive Hydraulic Cushions® progressiivtoimeline vedrustus, Citroën® Advanced Comfort täiustatud mugavusomadustega istmed ja arvukad juhiabid.
Lisaks suurendavad sõidurõõmu igasuguse vibratsiooni puudumine, elektrisõiduki müravaba sõit ja selle ülim kasutuslihtsus. Selles masinas viibite omas mugavuse ja heaolu mullis, millele võrdväärset ei leidu.

ELEKTRISÕIDUKITE JA SISEPÕLEMISMOOTORIGA SÕIDUKITE TUGEVAD KÜLJED

 

TEIE PISTIKHÜBRIIDI EKSPERDID

 

Elektrisõidukiga tunnete rõõmu tohutust võimsusressursist, erksusest kiirendamistel, mis veab näo naerule koheselt vajutamisel gaasipedaalile, seda kõike täieliku müravabaduse juures. Pikematel väljasõitudel võtab töökoorma suure iseenesestmõistetavuse juures endale sisepõlemismootor.

 

Olgugi et teie Citroën pistikhübriid on tehnoloogiliselt samm sisepõlemismootoriga mudeliversioonist edasi, pole selle hooldusvajadus ega välp muutunud. Usaldage oma Citroëni pistikhübriidi hooldus spetsiaalse ettevalmistusega asjatundjate kätesse Citroëni võrgustikus.

IGAPÄEVANE KOKKUHOID

Tänu pistikhübriidile vähenevad märkimisväärselt teie poolt seonduvalt teie igapäevaste sõitudega kütusele tehtavad kulutused.

Välja on tulnud uus C5 Aircross Hybrid SUV linnamaastur

Kompromissitus! Selle sõiduki juures on esil kõik sisepõlemismootoriga mudeliversiooni linnamaasturi tugevad küljed teie seiklusvajaduste rahuldamiseks väljasõitudel nagu ka elektrisõiduki eelised igapäevastel sõitudel.
Tänu täiustustele elektritehnoloogiaga paistab see pistikhübriid-linnamaastur eeskätt silma oma jõudlusnäitajate, mugavuse ja säästlikkuse poolest!

Suurenenud jõudlus teie mugavuse teenistuses

Tänu elektrimootorile koos sisepõlemismootoriga on teie sõit alati sujuv, teie käsutuses on kahe jõuallika kumuleeritud võimsus 225 hj, millega on tagatud tähelepanuväärne erksus kiirendamisel.

SÕITKE SÄÄSTLIKULT

LAADIMINE PIDURDAMISEL
Teie hübriidsõiduki aku salvestab endasse igal pidurdamiskorral või seonduvalt mahakiiredustega genereeritava laadimisvoolu. Seeläbi suureneb teie läbisõiduulatus ilma, et selleks tuleks teil otseselt ise midagi ette võtta.
OHJAKE HEITMEKOGUSEID
Pistikhübriidi tehnoloogiaga on CO2 heitmekogus 32 g/km (WLTP järgi mõõdetuna). Sõitmisel täies mahus elektri mitte mingisuguseid CO2 heitmeid ei teki.
OHJAKE KÜTUSEKULU
Keskmise kütusekuluga 1,4 l/100km (WLTP järgi mõõdetuna) saavutate oma hübriidiga olulise kokkuhoiu kütusekulus võrdluses sisepõlemismootoriga mudeliversioonidega.

3 SÕIDUREŽIIMI TEIE MUGAVUSE TAGAMISEKS

ELEKTRIREŽIIM

HÜBRIID-SÕIDUREŽIIM

SPORTREŽIIM

Tundke rõõmu kõikidest elektri jõul sõitmisega kaasnevatest eelistest: täiesti müravaba sõit keskkonda seejuures CO2 heitmetega saastamata. Teie hübriidsõiduki käivitamisel on vaikimisi
valitud see, ideaalselt linnasõiduks sobiv sõidurežiim*.
*Täislaetud aku eeldusel.

Laske valik vabaks: vastavalt teie sõidustiilile ja tee profiilile valitakse olenevalt olukorrast jõuallikaks kas elektrimootor või siis sisepõlemismootor. Teie hübriid teeb teie eest otstarbekohased lülitused eesmärgiga tagadqa teile elektrienergia
optimaalne kasutus.

Selle sõidurežiimi valimisel on täie käsutuses sisepõlemismootori kogu võimsusressurss, mida vajadusel täiendatakse elektrimootori ressursiga. Kiirendus, pidurdamine: seadke end mugavalt oma pistikhübriidis sisse ja nautige sõitu täiel rinnal.

Sõitke säästlikult

Õigete sõiduvõtetega jätkub akut kauemaks

Uuri lisaks

Laadimine ja läbisõiduulatus

Kuidas käib hübriidsõiduki laadimine? Ei ole midagi lihtsamat

 

LAADIMINE ELUKOHAS

LAADIMINE AVALIKUS LAADIMISPUNKTIS

PIKAD TEEKONNAD

Olenemata sellest, kas elate individuaalelamus või kaasomandiga pinnal, saate hõlpsalt lasta paigaldada just teie kasutusele ja sõidukile sobiva laadimissüsteemi.

Teie sõitude käigus on teil alati võimalus
laadimiseks avalikes laadimispunktides, mille leiate vaevatult nii oma töökoha lähedusest kui ka teile teie igapäevastel sõitudel teele jäävate jaamade hulgast. Tutvuge meie otstarbekohaste teenustega teie igapäevaelu hõlbustamiseks.

Laadimispunkte leiate kõikidelt Euroopa põhimaanteedelt ning teil on võimalus nende kasutamiseks oma teekondadel. Tutvuge loendiga meie otstarbekohaste teenuste rubriigis.

 

Töölaua versioon