PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

ELUSTIILITOODETE POOD

LA BOUTIQUE LIFESTYLE

Citroën soovib, et kaubamärgi fännid, kollektsionäärid ja uute trendide austajad saaksid oma unistused täita. Naudi funktsionaalsete ja dekoratiivsete Citroëni toodete laia valikut. Täienda oma mudelautode kogu, hellita end luksuslike riietega ja kasuta Citroëni uuendust merehaigusega võitlemisel. 

 

 

CITROËNI ELUSTIIL IGALE MAITSELE

Citroëni elustiilitoodete pood, kust leiab riideid, tehnoloogiaid, mudelautosid, kontoritarbeid, mänguasju ja isegi köögitarbeid, on mõeldud kõikidele põlvkondadele ning pakub mitmeid erinevaid Citroëni embleemi ja põneva disainiga originaaltooteid. Tutvu autotootja rikkaliku pärandiga läbi mudelautode, kruuside, käekellade ja kõlarite. Valikus on midagi igale maitsele, nii suurtele kui väikestele!

ELUSTIILITOODETE POOD

 

 

SEETROËN: UNUSTA MEREHAIGUS 

Kas teadsid, et iga kolmas inimene kannatab merehaiguse all? Nende aitamiseks on Citroën välja arendanud Seetroëni nime kandvad prillid. Need on nelja värvilise vedelikuga täidetud rõngaga prillid. Miks vedelikuga? Kuna merehaigust seostatakse sellega, kui nägemise ja tasakaalutunnetuse vahel tekib ebakõla, loob liikuv vedelik kunstliku horisondi efekti, aidates nägemise ja sisekõrva vähem kui kümne minutiga taas sünkrooni. See toimib 95% juhtudest. Nüüd võid teeleasumist päriselt nautida.

OSTA SEETROËNI PRILLID

Töölaua versioon