AVASTA UUS CITROËN C3

Ainukordse värvivalikuga uus Citroën C3 tõuseb esile kõikide teiste selle segmendi konkurentide ees. See sõiduk kannab uhkelt välja oma isikupära, seda eeskätt tänu rohketele kombineerimisvõimalustele viimistlustasemete osas: 97 väliste elementide kombinatsiooni, 3 katuseviimistluse lahendust, 3 erinevat siseviimistluse lahendust ja uus velgede valik.


Uus Citroën C3 on loodud teie kõikide teekondade muutmiseks tõeliselt nauditavateks. Lisaks nauditavale interjöörile rõhutavad selle sõiduki poolt pakutavat heaolu reisijateruumis veel ka uued Citroën Advanced Comfort istmed.


Uus Citroën C3 on varustatud 12 juhiabiga. Juhiabid suurendavad ohutust ja turvalisust igapäevasel kasutamisel, hõlbustavad manöövreid sõidukiga, on abiks juhtimisel ja hoiatavad kokkupõrkeohu eest. 

UUSIMA PÕLVKONNA MOOTORITE VALIK

Uue Citroën C3 jõuallikateks on uusima põlvkonna võimsad ja suure jõudlusega mootorid, mis on Euro 6 heitmenormi tüübikinnitusega:
• 3-silindriline PureTech 83 bensiinimootor (PureTech 83 S&S 5-käigulise BVM5 manuaalkäigukastiga) ja PureTech 110 bensiinimootor (PureTech 110 S&S 6-käigulise BVM5 manuaalkäigukastiga)
• BlueHDi 100 diiselmootor (BlueHdi 100 S&S BVM manuaalkäigukastiga).

EAT6 AUTOMAATKÄIGUKAST

Sõidu muutmiseks veelgi sujuvamaks ja muretumaks on uus Citroën C3 saadaval 6-käigulise EAT6 automaatkäigukastiga (PureTech 110 S&S 6-käiguline EAT6 automaatkäigukast).

 

DISAIN

VEENEV STIIL

Uue Citroën C3 stiil ja hoiak annavad aimu selle masina piiritust jõudlusest ja loomupärasest jõulisusest. Selle sõiduki lihaselised, graafiliste elementidega rõhutatud kumerustega vormid panevad kadestama ka kõige edevamad linnamaasturid.

97 VÄLISTE ELEMENTIDE KOMBINATSIOONI

7 KEREVÄRVI
Juba varasemalt tuttavatele (Perla Nera must, Gris Acier terashall, Platinium plaatinahall, liivakarva Sable ja Blanc Banquise liustikuvalge) värvitoonidele lisanduvad veel kaks uut heledat värvitooni: eliksiiri punane ja allikasinine.

 

NELI PACKS COLOR VÄRVUSPAKETTI

Pack Color on värviliste kohtlahenduste kogumik. See hõlmab udutulede iluvõresid ja Airbump® õhkpatju. Uuel Citroën C3 mudelil on Pack Color värvustepakett saadaval Émeraude Anodisé anodeeritud smaragd viimistluses, mis on uus värvitoon lisaks juba olemasolevale mustale, valgele ja punasele.

KATUSED NELJAS VÄRVITOONIS

Uus Citroën C3 on saadaval uutes Bleu Émeraude smaragdsinise varjundiga värvitoonides (lisaks olemasolevatele Opal White opaalvalgele, Onyx Black oonüksmustale ja Rouge Aden punasele värvitoonile). Katuse värvitoonile vastavat värvi küljepeeglid ja tagumise „kolmnurkakna“ dekoratiivliist.

 

VEELGI ISIKUPÄRASEM

3 KATUSEVIIMISTLUSE LAHENDUST

Punane, Smaragd või Techwood. Lisage uue Citroën C3 sõiduki katusele iseloomulikku eripära valides selleks värvipaketi tervelt kolme pakutava graafilise lahenduse seast.

VIIMISTLUSTASEMED

Uue Citroën C3 varustuspakettide hulka on nüüdsest lisandunud kaks uut sisedisainipaketti, mis hõlmavad eriviimistlusega istmeid ja auto värvikombinatsioonidega sobivad dekoratiivelemente.

SMARAGD ERISEERIA INTERJÖÖRILAHENDUS „ÉMERAUDE“

Smaragd eriseeria interjöörilahendus „Émeraude“ põhineb kontrastil tumedate dominantsete värvitoonide ja dünaamilisust rõhutavate erksatooniliste elementide vahel.

TECHWOOD MILJÖÖPAKETT

Techwood miljööpakett põhineb skandinaavialikel väärtustel eriti meeldiva tekstuuriga materjalide kasutamisel.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

UUED CITROËN ADVANCED COMFORT® ISTMED

Enneolematuid mugavusi pakkuv uus Citroën C3 on loodud Citroën Advanced Comfort® programmi alusel. Lahedalt kuni 5 inimest mahutava salongiga uus Citroën C3 annab autos veedetud aja kvaliteedile täiesti uue tähenduse. Uus Citroën C3 ahvatleb Advanced Comfort istmetega: 100% Citroëni uuendus. Nendele ruumikatele ning graafilise disainiga viimistlusega ja küljetugedega istmetele mugavuse poolest võrdväärseid ei leidu.

 

PAGASIRUUM MAHUTAVUSEGA 300 LIITRIT

Uus Citroën C3 on suure, 300-liitrise mahutavusega pagasiruumiga. Ilma mis tahes järeleandmisteta sõiduki tarbeomaduste juures!

HULGALISELT PANIPAIKU

Uus Citroën C3 on ülimalt kasutajasõbralik. Panipaik asukohaga keskel vabastab esiistmetel viibijate jaoks palju vaba ruumi. Selle juurde kuulub ruumikas kindalaegas (mahutavusega 6,25 liitrit). Samuti leiate ruumikad panipaigad veel ka uue Citroën C3 ustel.

 

ÜHENDUVUS

 

CONNECTEDCAM CITROËN®

Uus Citroën C3 on saadaval ConnectedCAM Citroën® pardakaameraga. See Full HD kaamera on 16-gigase sisemäluga ja GPS-ga. ConnectedCAM Citroën® salvestab kõik mida juht sõiduki ees näeb. Ühtviisi võidakse videosalvestist kasutada tõendusmaterjalina õnnetusjuhtumi korral. ConnectedCAM Citroën tasuta rakendus on positsioneerimise funktsiooniga, mis saadab teie GPS koordinaadid igal peatumisel. Ideaalne funktsioon teie uue Citroën C3 asukoha koheseks tuvastamiseks.

 

12 JUHIABISÜSTEEMI

KÄIVITAMINE, PARKIMINE

Oma klientidest ja nende autokasutusharjumustest inspireerituna hõlbustab uus Citroën C3 oma klientide igapäevaseid toiminguid tänu mugavus- ja ohutusvarustusele laias valikus.

 • PARKIMISABI ESIOSAS: See süsteem on töötatud eeskätt välja linnasõidu hõlbustamiseks ning see hõlmab 6 parkimisabi andurit sõiduki esiosas, mis hoiatavad juhti helisignaali kuuldavale toomise teel.
 • JUHIABI KOHALTVÕTU HÕLBUSTAMISEKS KALLAKUL: See juhiabi tagab sujuvad kohalt võtud kallakutel. Süsteem hoiab ära sõiduki kohaltliikumise piduripedaali vabastamisel kallakul ja rakendub kallakutel üle 3%, hoides sõiduki 2 sekundi jooksul paigal.
 • TAGURDUSKAAMERA: See, tagurpidikäigu sisselülitamisel aktiveeritav kaamera võimaldab sõiduki taha jääva ala kuvamise põhiekraanile. Ekraanipildile kantakse lisaks võimaliku takistuse kaugust tähistavalt erinevat värvi märgised. Tõeline laivaade kõikide manöövrite hõlbustamiseks.
 • SÕIDUKI VÕTMEVABA AVAMINE JA KÄIVITAMINE: See süsteem võimaldab sõiduki lahtilukustamise/lukustamise ja käivitamise võtmed taskus. Sõiduk tunneb oma juhi lähenemisel sõidukile ära.

NÄE SINU ÜMBER TOIMUVAT

Oma klientidest ja nende autokasutusharjumustest inspireerituna hõlbustab uus Citroën C3 oma klientide igapäevaseid toiminguid tänu mugavus- ja ohutusvarustusele laias valikus.

 • SURNUD NURGA JÄLGIMISE SÜSTEEM: See süsteem näitab piktogrammi abil küljepeeglites teiste sõidukite olemasolu teie sõiduki pimedates nurkades. See, tagurdusanduritega samal põhimõttel toimiv funktsioon on eeskätt kasulik ohutusvarustus näiteks linnasisestel mitmerealistel tänavatel.
 • JUHI TÄHELEPANU HAJUMISE HOIATUS: See süsteem hindab juhi tähelepanu olekut sõiduki sõidujoone ja teekattemärgiste vastavuse võrdlemise teel. See funktsioon on eeskätt kasulik sõiduraja hoidmiseks kiirustel üle 65km/h.
 • JOONE SOOVIMATU ÜLETAMISE HOIATUS: See süsteem hoiatab tähelepanu hajumise või tähelepanu hetkelise kadumise eest roolis kiirustel üle 60 km/h. Süsteemi aju edastab hoiatuse iga kord, kui sõiduk ületab valge joone ilma, et suunatuli oleks seejuures sisse lülitatud. Seejärel äratatakse juhi tähelepanu helisignaali ja visualiseeritava hoiatuse abil.
 • TEAVITUS PUHKEPAUSI TEGEMISE VAJADUSEST: Süsteem teavitab juhti puhkepausi tegemise vajadusest kahe tunni järjestikkuse roolisoleku täitumisel kiirusel üle 65 km/h.

 

PIDURDAMINE, TULED

Oma klientidest ja nende autokasutusharjumustest inspireerituna hõlbustab uus Citroën C3 oma klientide igapäevaseid toiminguid tänu mugavus- ja ohutusvarustusele laias valikus.

 • ADAPTIIVSE PÜSIKIIRUSEHOIDJA: Liiklusmärkide tuvastamise ja kiirussoovituste funktsioon kiiruspiirangu arvestamisel soovitud kiirusena kiiruse regulaatori-piiraja jaoks.
 • KIIRUSPIIRANGU MÄRKIDE TUVASTAMINE JA-KIIRUSSOOVITUSED: Süsteem tuvastab kiiruspiirangu märgid ja edastab selle teabe juhile. See kiirus võidakse seadistada soovitud kiiruseks kiiruse regulaatori-piiraja jaoks. See funktsioon toimib kõikidel kiirustel. Ühtviisi tuvastab see süsteem veel ka kiiruspiirangute lõppu tähistavad liiklusmärgid.
 • AKTIIVNE TURVAPIDURDUS: See turvapidurduse süsteem vähendab kokkupõrkeohtu. Funktsioon aktiveeritakse kiiruse kasvades üles 5km/h ja see tuvastab nii liikuvad kui ka statsionaarsed takistused ja jalakäijad. Adekvaatse reaktsiooni puudumisel juhi poolt kokkupõrkehoiatuse edastamisele pidurdab süsteem sõidukit automaatselt.
 • TULEDE AUTOMAATLÜLITUS: See funktsioon võtab enda kanda tulede ümberlülituse kaug- ja lähitulede vahel vastavalt liiklusele kahe sõiduki tuvastamisel.
Töölaua versioon