ULTRAMUGAV JA MODULAARNE SUV

Lubage tutvustada uut C5 Aircrossi - see on klassikaline SUV, mille 720 mm läbimõõduga rattad, 230 mm kliirens ning robustne välimus defineerivad uuesti ühe kaasaja SUV. Selle eksimatu stiilivalik käib käsikäes praktilisusega, sest kere kaitsev Airbump®, unikaalsed katusereelingud ning laiad rattakoopad täidavad Citroënile omaselt mõlemat rolli.

Citroën Advanced Comfort® programmi eeskõnelejana paistab uus C5 Aircross välja kahe erakordse uuenduse poolest: Progressive Hydraulic Cushions® vedrustus koos Advanced Comfort istmetega pakuvad lõõgastavat pardalviibimist pikkadeks tundideks. Ümberseatavuse eest hoolitsevad kolm individuaalselt seatavat tagaistet, mis koos 580-670-liitrise pakiruumiga teevad uuest C5 Aircrossist oma segmendi praktiliseima sõiduki. Lisades siia 20 juhiabisüsteemi ning 6 ühilduvat tehnoloogiat, saame ideaalse uue generatsiooni SUV.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

SEE ON UUS C5 AIRCROSS SUVDISAIN

ERISTUV JA VÄLJAPAISTEV

Olemata välimuselt üleliia agressiivne, paistab uus C5 Aircross SUV jõulise ning dünaamilisena. Koos kontrastsete värviaktsentidega mõjub see kui värskendav tuuleiil SUV-de seas. Kõrge horisontaalne vööliin liigub katkematult ümber auto, mängides ühtlasi olulist rolli 4,5 m pikkuse auto väljapaistvas väliskujus.
 

Katkematu klaaspind ja kroomitud "C"-signatuur auto küljel rõhuvad salongi ruumikusele ning valgusküllasusele. Ja mitte ainult: uus C5 Aircross SUV ongi tänu 670-liitrini suurendatava pakiruumiga oma klassi praktiliseim auto. Auto tagasosa ilmestavad neli ristküliku-kujulist LED-tagatuld.
 

DISAIN

TURVATUNNE JA MEELERAHU

Uue C5 Aircross SUV salong mõjub majesteetliku ning ruumikana. Kõrge vertikaalne armatuurlaud on kooskõlas C5 Aircrossi robustse välimusega, pakkudes eeskätt Citroënile omast funktsionaalsust.

Juhi silme ees on klassikalisi seieritega kellasid asendav 12,3-tolline värviline digiekraan, millel kuvatavat informatsiooni on võimalik lihtsa nupuvajutuse abil seadistada. Lai ja kõrge keskkonsool hoiab reisijaid kui kookonis. Endal istuma kutsuvad massaažifunktsiooniga Advanced Comfort istmed kingivad reisijaile lõõgastava tunde veel enne, kui sõit saab alata.


UUE C5 AIRCROSS SUV SÜND

C5 Aircross on Citroëni värskeim mudel, mis on otseselt inspireeritud 2015. a ideeautost Aircross Concept. Uus C5 Aircross SUV jätkab Citroëni SUV-de turuletulekut, mis sai 2017. a alguse mudeliga C3 Aircross SUV.


30 EKSTERJÖÖRI JA 4 INTERJÖÖRI

Uus C5 Aircross SUV pakub laia personaliseerimise võimalusi. Väliselt võib valida koguni 30 värvikombinatsiooni vahel, mis saadakse 8 põhivärvi, musta tooni katuse ning 3 stiliseeriva värvipaketi kombineerimise abil.

Personaliseeritav on ka interjöör, mis tänu erinevat tooni materjalidele pakuvad erinevas koguses valgust, soojust ning mugavust.

TUTVU C5 AIRCROSS SUV INTERJÖÖRIDEGA
 

WILD GREY

 

METROPLITAN GREY

 

 

METROPOLITAN BEIGE

 

HYPE BROWN

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

MUGAVUS

PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS®

Citroëni maailm on mugav ning uus C5 Aircross SUV on selle ehedaim tõestus tänu oma uudsele vedrustusele. Siledal teel hõljub C5 Aircross kui merelaineil, kehval teel aga imekspandaval moel leevendab tugevaid lööke. Kui klassikaline vedrustus koosneb vedrust, amortisaatorist ja kahest mehaaniliselt läbilöögipadjast, siis Progressive Hydraulic Cushions® vedrustus lisab siia juurde kaks hüdraulilist patja - üks töötamaks survele, teine tõmbele. Patjade töö on aeglustada teekonarustest tulevate löökide jõudmist kerekonstruktsioonini, tänu millele suudab C5 Aircross pakkuda tõelist "lendava vaiba" sõidukogemust.


 

 

ADVANCED COMFORT ISTMED

 

OMA KLASSI PRAKTILISEIM

 

Uue C5 Aircross SUV laiad istmed on inspireeritud mööblidisainist. Innovatsioon seisneb kõrge elastsusega materjali kasutamises istme padja keskel nii, et see on välispinnal kaetud harilikust istmest 15 mm paksema kattega. Nõnda on üheaegselt tagatud toetavus ja pehmus. Mitmes suunas reguleeritavad istmed võivad olla kombineeritud ka massaaži-funktsiooniga, mille viie režiimi seast sobiva valikul mööduvad kilomeetrid autoroolis kui lenneldes.

 

Kolm üksikistet teises reas pakuvad võrdselt mugavust kõigile kolmele reisijale. Istmed on teineteisest sõltumatult 150 mm ulatuses edasi-tagasi liigutatavad, nende seljatoe kalle on muudetav ning neid on võimalik ükshaaval kokku klappida. Panipaiku leidub rohkelt ning need on piisavalt ruumikad mis tahes esemete mahutamiseks. Mobiiltelefonile on mõeldud ala keskkonsoolis, mis on ühtlasi varustatud juhtmevaba laadimise võimalusega.

 

LÕÕGASTAV

HELIKINDEL KESKKOND

Uus C5 Aircross SUV on loodud kaitsmaks oma reisijaid liigse veere- ning tuulemüra eest. Kahekordselt lamineeritud esiaknad ning mootoriruumi heliisolatsioon lubavad reisijail tunda end kui turvalises kookonis.

C5 Aircross SUV salong pole mitte üksnes valgusküllane, vaid ka õhurikas. Spetsiaalne õhupuhastussüsteem AQS (Air Quality System) tagab läbi mitmete filtrite ning retsirkulatsiooniprogrammide salongiõhu parima kvaliteedi.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


TEHNOLOOGIA

VIIMASE PÕLVKONNA TEHNOLOOGIA

Uus C5 Aircross SUV on varustatud viimase põlvkonna juhiabisüsteemidega, mis teevad sõidu ühtaegu nii ohutuks kui mugavaks.

MAANTEESÕIDU ABISÜSTEEM

 

LIIKLUSMÄRGI TUVASTUSSÜSTEEM

 

LÄHI-KAUGTULEDE VAHETUSSÜSTEEM

   

Maanteesõiduabi on esimene samm autonoomse sõidu suunas. Süsteem hoiab lisaks etteantud kiirusele ka trajektoori ning auto positsiooni sõidurea eraldusjoonte vahel. Maanteesõiduabi kombineerib enda alla ka adaptiivse kiirushoidja ning selle Stop&Start-funktsiooni.

 

Süsteem saab infot liiklusmärkidelt ning kuvab seda juhile meeldetuletuseks näidikutepaneelile. Nupulevajutusega saab juht soovitatud kiiruse anda sisendiks kiirushoidjale/-piirikule. Liiklusmärgi tuvastussüsteem suudab ära tunda teisigi liiklusmärke (stop-märk, ühesuunaline tee, piirangute lõpp jt).

 

Süsteem vahetab pimeda saabudes kaugtuled automaatselt. Samuti vahetab see need lähituledele, kui vastassuunas tuleb vastu auto või ollakse jõudnud järele eessõitvale autole.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


TEHNOLOOGIA

6 ÜHILDUVAT TEHNOLOOGIAT

Uus C5 Aircross SUV on varustatud 6 ühilduva tehnoloogiaga, mis võimaldavad autol olla ühenduses välismaailmaga. 8" puutetundliku ekraanil saab muuta nii auto seadeid, peegeldada Apple CarPlay või Android Auto abil telefoni, juhtida kliimasüsteemi või lasta end sihtkohta juhtida Citroën Connect Nav'l.

Citroën Connect Box võimaldab sõltumata levi olemasolust saada ühendust tehnilise toe või päästeametiga. Mobiiltelefoni jaoks on kasutusel juhtmevaba laadimine ning Citroën ConnectedCAM® liikluskaamera salvestab foto- või videomaterjali kas sotsiaalmeedia või kindlustusjuhtumi tarvis.


MOOTORID

UUS EAT8 KÄIGUKAST JA EURO 6.2 MOOTORID

Uus C5 Aircross SUV pakub laia valikut moodsaimatest Euro 6.2 jõuallikatest. Bensiinimootoreid on kaks: 6-käigulise manuaalkastiga PureTech 130 S&S ning 8-käigulise automaatkastiga PureTech 180 S&S. Diiselmootoreid on valikus kolm: 6-käigulise manuaalkastiga BlueHDi 130 ning 8-käigulise automaatkäigukastiga varustatud BlueHDi 130 S&S ja BlueHDi 180 S&S.

Viimase põlvkonna "Efficient Automatic Transmission" 8-käiguline automaatkast pakub tänu elektroonilisele Shift&Park-lahendusele mugavaimat võimalikku lahendust käigukangiga opereerimisel. Lisaks aitab see säästa kütust:

  • võrreldes vanema EAT6 käigukastiga on selle kütusekulu tänu uuenenud tehnoloogiale kuni 7% madalam;
  • kaks lisandunud käiku võimaldavad sujuvamat käiguvahetust ning rohkem optimeeritud ülekandeid mis tahes liiklusolude tarvis.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon