Lisatud 19.02.2018

AUTOIKOONI UUS MEISTRITEOS

Berlingo asendamisega arendab Citroën edasi väikemahtuniversaalide segmenti, mille looja bränd 22 aastat tagasi oli. Tegemist on mudeliga, mis on oma segmendi mõõdupuu. Põhitegijana omas segmendis on Berlingo suutnud aja jooksul uueneda, kuid jääda mitmekülgsuse ja praktilisuse etaloniks – näiteks läbi kolme eraldi tagaistme kasutuselevõtu, multifunktsionaalse Modutop® katusekonstruktsiooni või avatava tagaluugiakna. Berlingot on osatud muuta, et see omandaks veelgi enam stiili, mugavust ja dünaamilisi sõiduomadusi. Kokkuvõttes on saavutatud edu, mis on ajale vastu pidanud. Seda iseloomustab kõige paremini ehk 2017. aasta, kui toodeti kõige rohkem 2008. aastal esitletud teise põlvkonna Berlingosid – 165 000. Seejuures oli 2016. a juba olnud rekordiline.

2017. aasta Citroëni müüduima mudelina 17 riigis jäi Berlingo Citroëni mudelite müügi arvestuses teiseks pärast mudelit C3. Euroopas on Berlingo teine enimmüüdud väikekaubik ja alati oma segmendi esikolmikus. Kokku on Berlingot alates esmaesitlusest 1996. aastal toodetud juba üle 3,3 miljoni.

KINDEL ISELOOM: UUE CITROËNI UUS VORM JA STIILIKOODID

Moodsamana pakub uus Citroën Berlingo rohkem jõulisust ja seikluslikkust, kaotamata oma värsket ja omanäolist iseloomu:

ROHKEM NUTIKUST SUUREMA MUGAVUSE JA HEAOLU JAOKS

Uus Citroën Berlingo kasutab ära oma tugevaid külgi, et pakkuda reisijatele võimalikult mugavat elu:

 

UUDNE JA TEHNOLOOGILINE: PARDAL KOGUNI 19 JUHTI ABISTAVAT SÜSTEEMI

Uus Berlingo ühendab endas mitmeid moodsaid ia igapäevaselt kasulikke tehnoloogiaid. Uuel Berlingol on 19 juhtimist ja manööverdamist lihtsustavat abisüsteemi. Need tagavad kõrgetasemelise ohutuse ja võitlevad lihtsate tähelepandamatuse hetkede vastu või ennetavad õnnetuste juhtumist.

Ühendades kompromissitu disaini, mugavuse ja praktilisuse, pakub uus Citroën Berlingo dünaamilist juhitavust ja tõelist sõidunaudingut tänu uuele kergele ja tõhusale platvormile ning viimase põlvkonna mootoritele, mis on ühtlasi kütuse- ja keskkonnasäästlikud.

Uus Berlingo on saadaval bensiini- ja diiselmootoritega, mis sobivad suurepäraselt nii linnas kui väljaspool linna sõitmiseks. Mootorite sooritusvõime on esmaklassiline, olles samal ajal ka keskkonnasõbralikud.

Lisaks uutele mootoritele on uue Citroën Berlingo puhul mugava sõidu tagamiseks kasutusele võetud 8-käiguline käigukast EAT8.

*PureTech 130 S&S EAT8 on saadaval alates 2019. aasta teisest poolest.

Töölaua versioon