Lisatud 26.06.2018

Juba aastal 1996 esmaesitletud ning tänaseks üle 1,5 miljoni müüdud sõidukiga on Citroën Berlingo VAN tõeline autonduse ikoon. Aastate vältel Eesti müüduima tarbesõiduki tiitlit hoidnud Berlingo VAN on jõudnud täiesti uue kolmanda põlvkonnani.

Sarnaselt juba avalikustatud sõiduautoversiooniga astub uus Berlingo VAN sammu edasi mugavuse ning stiili osas; selle robustne välisdisain on osaks brändi kaasaja identideedist, rõhudes ühtlasi mugavusele ning erakordsele modulaarsusele.

Uus Berlingo VAN on projekteeritud vastamaks igasugusele professionaalsele vajadusele. Saadaval kahes kerepikkuses M ja XL (pikkus vastavalt 4,4 ja 4,75 m) ning kahes versioonis "Worker" ja "Driver", pakub uus Berlingo Van tänu varieeritavale ruumikasutusele, kliirensile, varustustasemele ning kerekaitse elementidele lahendust igat laadi tööülesannete lahendamiseks. Nii võib uus auto tänu Extenso® Cab süsteemille olla sobilik pikkade esemete laadimiseks või Crew Cab näol toimida meeskonnaautona.

Uus Berlingo VAN on ehitatud EMP2-platvormile, mis tänu oma kompaktsusele tagab pisikaubikule sõiduautolikud sõiduomadused. Turvalise ning mugava sõidu eest aitavad omakorda hoolitseda 20 juhti abistavat süsteemi:

Uue Berlingo VAN-i pardal on hulganisti teisigi moodsaid lahendusi nagu Apple CarPlay, AndroidAuto, Citroën Connect Nav ja palju muud. Kandevõime võib sõltuvalt versioonist olla kuni 1000 kg ning kaubaruum mahutab vastavalt kerepikkusele kas ühe või kaks standardset kaubaalust. 3,3-4,4 m3 kaubaruum on ohutuse eesmärgil varustatud ülekoormusanduritega. 

Jõuallikatena on kasutusel uue generatsiooni BlueHDi 1,5-liitrsised diisel- ning PureTech 1,2-liitrised bensiinimootorid. Viimase 130 hobujõulist versiooni saab kombineerida EAT 8-käigulise automaatkastiga. 

Uus Berlingo VAN jõuab Eestisse sügisel.

Töölaua versioon