Lisatud 10.07.2019

Tänavu oma 100. juubelit tähistav Citroën esitleb tuleval nädalavahetusel toimuva Shell Helix Rally Estonia raames Tartu kesklinna loodava LHV Autolaen expo-alal eriversioone oma mudelitest C3, Berlingo, C5 Aircross ja Spacetourer. Lisanime "Origins" kandvad eriseeria autod on eranditult valget värvi, kaunistatud kuldsete embleemide ning kuldset tooni ehisdetailidega. Valgete Citroëni üksikeksemplaride kõrval saavad kõik huvilised uudistada musta värvi ajaloolist ja legendaarset Traction Avanti. Terve autoala on külastajatele tasuta ning on avatud terve ralli vältel.

Citroën Eesti erimudeleid on tutvustamas Citroëni WRC-meeskonna rallisõitjad Esapekka Lappi ja Janne Ferm, kes jagavad samas ühtlasi fännidele autogramme. Lisaks rallisõitjate autogrammisessioonile peetakse kohapeal maha tasuta auhinnaloos, kus 100 esimese lotopileti võtja vahel lähevad loosi rallipassid, erinevad Citroën Racingu fännitooted ning peaauhinnana kaks Shell Helix Rally Estonia VIP-passi.

Reedene päev jätkub kell 20:00 Tartu raekoja platsil pealaval WRC-võistlejate pressikonverentsiga. Õhtu lõppeb tasuta vabaõhukontserdiga kell 22:45, kus teiste seas astub üles Eesti aasta meesartist Nublu.

Kohtumiseni Shell Helix Rally Estonial!

Töölaua versioon